Pracuję słowem, które buduje

Twój biznes.

Tworzę treści i wystąpienia o HR & EB. Przykuwam uwagę, angażuję odbiorców, pozyskuję klientów i kandydatów. Dbam o widoczność i świadomość Twojej marki. Merytorycznie i strategicznie.
Wiesz, czego potrzebujesz?
ink_pen

Pracuję słowem pisanym

Artykuły i komentarze eksperckie

Chcesz trafiać swoimi treściami do HR-u ale brakuje Ci na pokładzie HR-owca z lekkim piórem, copywritera lub marketingowca? Prowadzisz badanie, publikujesz raport lub trendbook i potrzebujesz eksperckiego komentarza? Od tego masz mnie! Współpraca ze mną to nie tylko gwarancja poczytnego i angażującego tekstu, ale także możliwość wsparcia promocji w interesującej Cię grupie docelowej za pośrednictwem mojego konta - 30 000 obserwujących mój profil na LinkedInie to pewność dotarcia do szerokiego grona odbiorców w branży HR.

banner-img
banner-img
Strategia contentowa i social media

Męczy Cię brak weny i systematyczności w walce z algorytmem o utrzymanie widoczności i świadomości Twojej marki w social mediach? Tworzenie angażujących treści to moja specjalność, tak jak i praca słowem. Zostaw mnie dookreślenie grup docelowych Twoich treści, stworzenie content planu i wszystkie inne rzeczy, którymi nie chcesz sobie zawracać głowy, bo chcesz je komuś oddelegować.

Zajrzyj na mój LinkedIn chevron_right
Współprace ambasadorskie

Masz produkt lub usługę skierowaną do branży HR? Jeśli przekonasz mnie o jej wartości, chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z moją 30-tysięczną społecznością na LinkedIn. Jako osoba testująca i rekomendująca rozwiązania HR-owe, mogę także zostać ambasadorką Twojej marki. Moja szczera opinia i zasięgi pomogą Ci dotrzeć do HR-owców, rekruterów i kandydatów. Zainteresowany/a?

banner-img
mic

Pracuję słowem mówionym

banner-img
Wystąpienia publiczne

Organizujesz konferencję, meetup lub panel dyskusyjny? Jako stała bywalczyni, współorganizatorka i członkini rady programowej wydarzeń HR-owych, chętnie złapię za mikrofon i porwę Twoją publikę w podróż po meandrach HR i EB. Wiem, jak przyciągnąć interesującą Cię grupę docelową i zrealizować założone cele biznesowe, dbając jednocześnie o równowagę między wartością merytoryczną a widocznością Twojej marki.

Webinary i podcasty

Planujesz event online lub nagranie podcastu? Pracując zdalnie i zarządzając zespołami rozproszonymi przez ponad 3 lata potrafię zaangażować słuchaczy także przez ekran i słuchawki. Gwarantuję merytoryczną i zapadającą w pamięć podróż po tematach HR i EB, zarówno wizualnie, jak i dźwiękowo!

banner-img
banner-img
Szkolenia

Moją pasją jest merytoryczne mówienie w taki sposób, by utrzymać uwagę odbiorców i doprowadzić do tego, by wychodzili oni z moich szkoleń z puentą, którą zapamiętają na lata. Jestem otwarta na tworzenie oferty szkoleniowej do Twoich aktualnych potrzeb, poniżej znajdziesz inspiracje w kontekście tego o czym już mówiłam, mówię i mogę o tym powiedzieć także dla Ciebie.

Przykładowe tematy prelekcji:

  • Więcej niż pierwsze wrażenie. Jak nie stracić pracownika w przedbiegach? O onboardingu i preonboardingu.
  • Wyłączona kamera i drzemka przed komputerem. Jak utrzymać zaangażowanie w zespołach zdalnych?
  • Jak pisać, aby chcieli nie tylko czytać, ale i aplikować? O tym co HR ma wspólnego ze storytellingiem.
  • Na czas dobrobytu, czy także kryzysu? O tym jak mówić o benefitach aby skutecznie rekrutować.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Łączę kreatywną pasję do HR i EB z solidnym doświadczeniem biznesowym opartym na liczbach. Wszechstronność pozwala mi dostarczać unikalne i skuteczne rozwiązania dla Twojego biznesu. Oto dlaczego warto wybrać współpracę ze mną:

work
Wszechstronne doświadczenie

Łączę ekspertyzę w HR & EB z doświadczeniem zdobytym w korporacjach, agencjach i start-upach. Dzięki temu dostarczam rozwiązania dopasowane do Twojej firmy.

school
Praktyczna wiedza

Wiedza, którą się dzielę opiera się na realnych doświadczeniach i sprawdzonych metodach. Pomogę przenieść je na grunt twojej organizacji.

group
Szeroki zasięg

Moja społeczność na LinkedInie liczy ponad 30 000 osób. Współpraca ze mną to nie tylko ekspertyza, ale także potencjał dotarcia do szerokiego grona profesjonalistów.

lightbulb
Kreatywne podejście

Stosuję storytelling w mojej codziennej pracy. Dzięki niemu tworzę nieszablonowe rozwiązania, które angażują społeczność i pozostają w pamięci.

chat
Skuteczna komunikacja

Potrafię przekazywać złożone koncepcje HR w prosty i angażujący sposób, czy to w formie pisemnej, czy podczas wystąpień publicznych.

favorite
Pasja i zaangażowanie

HR i EB to nie tylko moja praca, ale prawdziwa pasja. Twój projekt otrzyma 100% mojego proaktywnego zaangażowania i entuzjazmu.

Zróbmy razem coś wyjątkowego!

Każdy projekt to nowa historia, którą możemy napisać wspólnie. Moje doświadczenie i Twoja wizja mogą stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Czy jesteś gotowy/a, aby rozpocząć tę inspirującą podróż?

Nicole Tomanek